Корзина
29 отзывов
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
Компания "Barresto Group"
+380504317799
+380673407799Viber
менеджер
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскг. Ивано-Франковск, ул.Промыслова, 2б
пошта :
Карта

О нас

      Компанія BarRestoGroup спеціалізується на комплексному оснащенні професійним обладнанням та посудом для барів, ресторанів та готельних закладів. Наша компанія працює більше 5 років на ринку. Професійна команда вирішує різного роду завдання щодо проектування та оснащення закладів харчування.

     Ми реалізовуємо ідеї наших клієнтів у прибуткові бізнес-процеси за допомогою сучасного обладнання та інноваційних технологій. На сайті представлений широкий вибір обладнання, фарфору, інвентарю та столових приборів.

     Ви зможете знайти оптимальний товар саме для Вас, адже ми представляємо широкий асортимент продукції як по ціновій категорії, так і за якістю та виробниками. Наша команда злагоджено, швидко і компетентно проконсультує Вас щодо всіх запитань, проектів та поставлених цілей.

     Ціни на товари є актуальними, для постійних клієнтів та при оптових замовленнях діє система знижок. Ми готові запропонувати професійне і вигідне рішення для ваших ідей.

     Компанія гарантує Вам: вичерпні консультації менеджерів, вигідні пропозиції, доступні ціни, якісний товар та оптимальні терміни доставки. 

 

Сведения о компании

менеджер
Компания "Barresto Group"
Торговая компания
УкраинаИвано-Франковская областьИвано-Франковскг. Ивано-Франковск, ул.Промыслова, 2б
  • +380504317799
  • +380673407799Viber
пошта :
Минимальная сумма заказа 300 грн
Общество с ограниченной ответственностью